Кошик
21 відгук
LBN-Beauty
+380974731209
+380977786574

CC BROW ІНСТРУМЕНТИ/ МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ФАРБУВАННЯ БРІВ

У цьому розділі ви знайдете все, що може знадобитися для професійного фарбування брів і вій хною, в домашніх умовах або в салоні. Весь асортимент бренду CC BROW -продукція високої якості, з нашою допомогою ви зможете не тільки завжди відмінно виглядати, але і не витрачати на це величезні гроші.

Один з головних стереотипів, пов'язаних з індустрією краси, нав'язує нам необхідність ставати клієнтами якогось дорогого салону. Доводи досить прості й одноманітні: мовляв, виключно професіоналам підвладні таємниці преображення. Це не більше, ніж рекламний хід. До того ж, погодьтесь, ніхто, крім вас, не знає, як би ви хотіли виглядати, а майстру в салоні ви це розуміння в голову не рухати.

Тож вперед, до експериментів! До ваших послуг наш розширений і поліпшений асортимент, який включає в себе практично все, що може знадобитися для роботи над собою на дому. Змішуйте, підбирайте оригінальні варіанти відтінків, нанесіть склад за своєю ексклюзивною методикою. Якщо ви вперше користуєтеся хною – не соромтеся задавати питання нашим консультантам, все розповімо і зрозумілий.

У нашому магазині ви знайдете унікальні умови для оптових покупців, дружнє спілкування з усіма, хто до нас звертається, консультації та поради.

Всі кошти CC BROW натуральні за складом, безпечні і довговічні.

 

Брендом Lucas' Cosmetics випускаються всі необхідні для корекції брів інструменти. Вони дозволяють правильно і економно наносити витратні матеріали — воски, тіні, фарбу, пасти.

Інструменти для брів — це категорія товарів для оформлення надбрівних дуг. Кожне пристосування має свою методику використання. Спеціалізація допомагає досягти певної мети. У сукупності інструментарій бровиста забезпечує приголомшливий результат у вигляді ідеальних за формою і кольором ліній.

У стартовий набір для моделювання входять:

  • пінцет;
  • ножиці;
  • пензлика;
  • ємність для змішування фарб;
  • витратні матеріали — аплікатори, ватні диски, підкладки під очі.
У професійній індустрії краси використовується розширений набір. В нього додатково входять:
  • тример,
  • рейсфедер,
  • набір трафаретів,
  • нитки для тридинга,
  • лінійка з вирізом для носа і т. д.

Майстер не обійдеться без зручного та практичного фартуха, а його клієнт без пеньюара. Створити настрій та нагадати про необхідність візиту до бровисту можна за допомогою значків та інших веселих аксесуарів.

Основні категорії

Матеріали для фарбування можна розділити на кілька великих груп.

Стаканчики для розведення хни і фарби або їх змішування — являють собою невеликі ємності, які зручно тримати в руці. Важливо, щоб вони не вбирали в себе фарбувальні речовини, легко милися. Можуть виконуватись із скла, пластмаси. Збоку знаходяться ризики, що дозволяють правильно відміряти пігмент та розчинник. Стаканчик — малопомітний, але необхідний предмет полегшує працю бровиста. Це ідеально зручний посудину для змішування будь-яких складів. Його акуратний дизайн покликаний робити гарне враження на клієнтів і радувати око майстра.

Лінійка і циркуль — допомагають створювати симетричність. Використовуються у кінці роботи для перевірки однаковості довжини і висоти обох ліній.

Пінцети — дозволяють виконувати самі тонкі роботи. Особливої вправності від майстра потрібна робота автоматичним пінцетом. Бувають з прямими, скошеними і загостреними кінцями. Важливо, щоб кінчики пристосування щільно прилягали один до одного. Матеріал виготовлення: нержавіюча сталь, залізо, пластмаса. Рукоятка може бути оброблена гумою для запобігання ковзання пальців.

Кисти — предназначены для нанесения туши, хны, краски, расчесывания, смазывания, растушевывания. Отличаются друг от друга в основном формой и уровнем жесткости. Самая популярная модель — с жесткой скошенной щетиной. Она требует умелого обращения, но позволяет покрасить брови в несколько штрихов. Щетина бывает натуральная и синтетическая, ручка — пластиковая или деревянная.

Нить для тридинга — используется для удаления волос, обладает антибактериальным эффектом. Позволяет убирать даже самые маленькие волоски, которые не удается подцепить пинцетом.

Інструменти та пристосування Lucas’ Cosmetics розроблені для професійних цілей. Вони довговічні, зручні, мають презентабельний вигляд і значно полегшують працю бровиста.